ثبت کافی شاپ های شهر شیراز-کافه ها در شهر شیراز را بهتر بشناسید

کافی شاپ و کافه ها در شهر شیراز: از روز های قدیم یکی از محبوب ترین پاتوق های مردم کل دنیا ،کافه ها بوده است.کافه ها محل مناسبی برای معاشرت و  وقت گذرانی با دوستان هست.حتی زمانی که کسی پیش شما نیست و تنها هستید،کافه ها در شهر شیراز به داد شما میرسند.کافی شاپ های شهر شیراز محل مناسبی برای دورهمی ها و حتی برگزاری رویداد های متفاوت هست.

اگر در این روز ها در خیابان هایی مثل:ارم،معالی آباد ،ملاصدرا و … در شیراز پیاده روی کنید با تعداد زیادی کافه روبرو خواهید شد که گاهی اوقات در تصمیم گیری در انتخاب آن ها ،دچار مشکل میشوید.

چه کافه هایی در شیراز میتوانند جذاب باشند؟

این سوال جواب هایی به اندازه سلیقه انسان های متفاوت دارد.بعضی اشخاص فضای ساکت و دنج یک کافه را میپسندند و دوست دارند که هنگام خواندن کتاب،یک قهوه تازه هم بنوشند.

بعضی ها نیز به معاشرت با اشخاص جدید هستند و آشنایی با آن ها را ترجیح میدهند. گاهی اوقات نیز شما در یک روز بارانی علاقه دارید ،تا یک کافه پیاده روی کنید و قهوه یا چای بنوشید و شاید یک کافه تیک اوی(بیرون بر)در شیراز برای شما کافی باشد.

حتی گاهی اوقات میخواهیم در یک کافه در شیراز برای دوستمان ،یک تولد به یاد ماندنی بگیریم.

ما گاهی در یک روز دوست داریم کتاب بخوانیم و در روز دیگر با افراد دیگر معاشرت کنیم.وبسایت کافه خور به شما کمک میکند تا کافه ای که میخواهید پیدا کنید.

شما کدام کافه ها را برای خودتان انتخاب میکنید؟

در نظرات زیر صفحه آن ها را برای ما ثبت کنید.

از کافه های شیراز چه تجربیاتی دارید؟

شما گاهی یک قهوه مینوشید و آن را همیشه به خاطر میسپارید و همه جا در مورد این قهوه حرف میزنید.دوستان شما نیز اگر بحث قهوه پیش آید ،در مورد تجربیات خودشان صحبت میکنند یا حتی از اشخاص دیگر نقل قول میکنند. در این صورت حرف های شما و دوستانتان کم کم به علاقه مند ها به قهوه میرسد و روی کافه های شهر شیراز تاثیر میگذارد.

دو حالت دارد:

یا شما از آن قهوه تعریف کردید و یا شما از آن قهوه ناراضی بودید.بنابراین دوستان شما به یک کافه در شیراز که قهوه خوبی سرو نمیکند هیچگاه سر نمیزند.

در این روزهایی که تکنولوژی و اینترنت هر روز پیشرفته تر میشود،این بستر در اصل کار انتخاب شما را ساده تر کرده است.دیگر لازم نیست که از دوستان خود نظرات آنها را در این مورد بپرسید.کافیست با جست و جو در گوگل،نظرات صد ها نفر را در این مورد بپرسید.

در زیر این مقاله برای ما از تجربیات کافه های خوب و بد شیراز بنویسید.

خیلی از ما تفریح های کافه گردی داریم.رفتن به کافی شاپ ها و پاتوق کردن در آن ها از تفریحات لذت بخش ماست.اگر شما این مقاله را میخوانید،یا کافه دار هستید یا علاقه مند به کافه.

برای معرفی کافه خود در این صفحه ،اینجا کلیک کنید و فرم درخواست را پر کنید.

اینستاگرام ما را دنبال کنید.

به اشتراک بگذارید

Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram

ارسال درخواست معرفی کافه