موزیک و موسیقی زنده در شیراز – وبسایت تخصصی کافه خور

یکی از ایونت های این روز های کافه و رستوران ها در شیراز ، موسیقی زنده یا لایو است . موسیقی زنده در شیراز در کافه و رستوران های زیادی اجرا میشوند .

سایت کافه خور برای اطلاع رسانی ایونت ها ، تخفیف ها ، کافه ها و … در شیراز به صورت حرفه ای و اختصاصی طراحی شده است .

اگر در محل کسب و کار خود موزیک زنده اجرا میکنید برای معرفی آن میتوانید به شماره ۰۹۳۹۰۰۳۹۰۴۶ در واتس اپ پیام دهید یا به صفحه فرم ارسال تبلیغات مراجعه کنید.

تاثیر موسیقی بر غذا خوردن چیست؟

گوش دادن به موسیقی باعث می شود تا امواج مغزی در حالت ریلکس و بدون استرس قرار بگیرند . موسیقی می تواند روی فرد تاثیر بگذارد و فشار یک محیط را بر فرد کاهش دهد. وقتی در یک مکان با فشار بالا و سر و صدا غذا می خورید ، صدای موسیقی احساس آرامش ذهنی را افزایش می دهد و استرس را کم میکند.

بسیاری از رستوران دارها و کافه دار ها در شیراز ، موسیقی یا موزیک زنده را اجرا میکنند . پخش موسیقی آرام و گوش نواز موجب می شود تا حس چشایی بهتر طعم غذا را درک کنند . بدون تردید سر و صدا، استرس و شلوغی موجب می شود که غذا با عجله خورده شود و اصلا متوجه طعم غذا نشوید. استرس و خستگی اولین عامل در تغذیه نامناسب هستند.

بنابراین اگر در محل کسب و کار خود در شیراز موسیقی یا موزیک زنده اجرا میکنید میتوانید با سایت کافه خور با روش هایی که ابتدای مقاله گفته شد ، در تماس باشید و به بازدیدکنندگان کافه خور ، کسب و کار خود را بشناسید .

اینستاگرام ما را دنبال کنید

به اشتراک بگذارید

Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on telegram

ارسال درخواست معرفی کافه